Školní Jídelna Dolní Břežany

Neobjednané obědy

Vážení rodiče,

všichni jistě víte, že jsme maximálně vstřícní k těm dětem, které nemají objednaný oběd, ale poskytovat obědy je takto z ekonomického hlediska neudržitelné a tak jsme nuceni od 1.10.2022 obědy těm dětem, které nebudou mít objednáno nevydávat.
Chceme ale těmto dětem dát možnost se i přes tuto skutečnost naobědvat a tak mohou přijít do jídelny po výdejích ve 13:45 hodin a v případě, že nám obědy zbydou, rádi obědy těmto dětem poskytneme a z finančního kreditu odečteme. Nemůžeme, ale zajistit, že obědy zbydou a na všechny se dostane.
Úplně rozumíme tomu, že se někdy zapomene obědy objednat, nebo zapomene poslat peníze, ale žádáme vás zajišťujte svým dětem stravu včas a nebo apelujte na své větší děti, které si obědy již objednávají sami ať nezapomínají. Momentálně máte možnost objednávat již vypsané obědy na měsíc do předu a máte také možnost svým dětem objednávat stravu i tzv. na slepo a to až do listopadu tohoto roku.
S poskytovatelem nového objednávkového systému jsme domluveni, že v brzké době bude systém umožňovat obědy objednávat tzv. na slepo až do konce školního roku. Prosíme, nezapomínejte však, že obědy můžete objednávat pouze do výše finančního kreditu. 

 

Děkujeme za pochopení.

 

Jiří Bílek
ředitel školní jídelny

Starší aktuality

Zjednodušení plateb – QR kód

Vážení rodiče, učitelé i zaměstnanci školy,  nově pro platbu můžete použít QR kód, který najdete po přihlášení do administrace obědů, sekce možnosti nastavení systému (pravý

Více »

Upozornění pro rodiče

Vážení rodiče, žádáme Vás, abyste u plateb za stravu Vašich dětí uváděli správný variabilní symbol, což je pouze OSOBNÍ ČÍSLO ŽÁKA BEZ DEVÍTEK A NUL.

Více »

Změna emailových adres

Vážení, dovolujeme si vás informovat o změně našich emailových adres: Pan Bílek: bilek@sjdb.cz Paní Krahulíková: krahulikova@sjdb.cz Prosím, aktualizujte si tyto kontaktní informace ve svých adresářích.

Více »