Školní Jídelna Dolní Břežany

Samolepka místo čipu či ISIC karty

Vážení rodiče, 

momentálně mají vaše děti možnost odebrat objednaný oběd na základě předložení čipu nebo ISIC karty. Velmi často se však stává, že žáci tyto identifikátory zapomínají. My však, bohužel, nemáme během doby vydávání obědů kapacitu na to u nich ověřovat, zda mají oběd objednaný či nikoli. 

Moc nás tato situace trápí, a proto jsme přemýšleli, jak by to šlo (vy)řešit. Zjistili jsme, že existuje samolepka, která plnohodnotně nahrazuje čip i ISIC kartu. Pokud si vaše děti nalepí tuto samolepku na předmět, který nebudou doma zapomínat, mohou se jí identifikovat. Ze zkušenosti víme, že takovým předmětem je mobilní telefon, a proto doporučujeme nalepit samolepku na něj. Ať však samolepku nalepíte kamkoliv, je zapotřebí ji zakrýt průhledným, čirým obalem, aby se nepoškodila, následně by totiž nefungovala. 

Samolepka stojí 60 Kč, žáci si ji můžou zakoupit ve Školní jídelně u paní Krahulíkové a to od 2. 1. 2023, kdy budou samolepky aktivovány. 

Věříme, že se tímto způsobem výrazně sníží počet těch, kteří své identifikační prostředky k odebírání obědů zapomínají a že toto nové řešení oceníte. 

Současně také od 2. 1. 2023 zavádíme nové řešení pro ty, kteří přijdou na oběd bez jakéhokoliv identifikátoru. Tito žáci mohou počkat do 13:45 hod, kdy ověříme, zda mají na daný den objednáno a oběd jim pak vydáme.  

 

Za tým školní jídelny 

Jiří Bílek, ředitel 

Starší aktuality

Výběrové řízení – Zástupce ředitele

Ředitel příspěvkové organizace Školní jídelna Dolní Břežany, Na Vršku 290, 252 41 vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovní pozice PROVOZNÍ PRACOVNÍK/PRACOVNICE ŠKOLNÍ JÍDELNY (zástupce ředitele)

Více »