Školní Jídelna Dolní Břežany

Informace pro seniory

Vážení naši senioři,

bohužel Vás musíme informovat, že vzhledem k velkému nárůstu cen masa, potravin a energií jsme po domluvě se zřizovatelem nuceni stanovit cenu oběda na částku 106,-Kč a to od 1.9.2022. Ti senioři, kteří jsou nad 70 let, budou mít dotační slevu od zřizovatele ve výši 20,-Kč. V tomto prosím kontaktujte ing. Jarmilu Vidovou, tel: +420 602 297 564, email: ric@dolníbrezany.cz

Podotýkáme, že tato cena je stanovena bez jakéhokoli zisku. 

Rádi bychom Vás také chtěli informovat, že od 1.9.2022, již nebudeme zatavovat obědy do plastových krabiček, ale vrátíme se do expedice obědů do Vámi přinesených jídlonosičů. Prosíme tedy, aby jste s tímto počítali.

Děkujeme za pochopení.

Jiří Bílek 
ředitel školní jídelny  

Starší aktuality

Zjednodušení plateb – QR kód

Vážení rodiče, učitelé i zaměstnanci školy,  nově pro platbu můžete použít QR kód, který najdete po přihlášení do administrace obědů, sekce možnosti nastavení systému (pravý

Více »

Upozornění pro rodiče

Vážení rodiče, žádáme Vás, abyste u plateb za stravu Vašich dětí uváděli správný variabilní symbol, což je pouze OSOBNÍ ČÍSLO ŽÁKA BEZ DEVÍTEK A NUL.

Více »

Změna emailových adres

Vážení, dovolujeme si vás informovat o změně našich emailových adres: Pan Bílek: bilek@sjdb.cz Paní Krahulíková: krahulikova@sjdb.cz Prosím, aktualizujte si tyto kontaktní informace ve svých adresářích.

Více »