Školní Jídelna Dolní Břežany

Zapomněli jste objednat oběd?

Vážení rodiče,

  

rádi bychom Vás chtěli informovat o možnosti, jak zajistit Vašim dětem oběd na další den i když jste Vy anebo Vaše děti zapomněli oběd objednat do 14:00 hodin.   

  

Plně rozumíme tomu, že se může zapomenout oběd objednat včas a tak Vám dáváme možnost a to do 20:00 hodin nám dát o tomto zprávu na email: bilek@skolabrezany.cz 

Jestliže tak učiníte, oběd Vašim dětem na další den zajistíme. Uvádějte jméno žáka, třídu do které chodí a zvolte variantu oběda ( 1,2 ).

 

To samé můžete učinit i při odhlášení oběda a to z důvodu nemoci Vašeho dítěte pro následující den, když nám dáte zprávu také do 20:00 hodin, oběd odhlásíme.

  

Zároveň bychom chtěli také objasnit Vaše dotazy ohledně identifikačních prostředků, které mají děti k odběru obědů. Žáci si mohli vybrat ze tří možností identifikačních prostředků k odběru obědů, a to buď ČIP, ISIC KARTU, nebo NALEPOVACÍ ČIP, který je nejlépe si nalepit na zadní stranu mobilního telefonu. Do dnešního dne si museli vybrat ten, který pro ně byl nejkomfortnější a ten používat. Požádali jsme poskytovatele systému, zda by nešlo, aby děti mohli používat prostředky všechny tři (toto prozatím nebylo možné). Poskytovatel nám vyšel vstříc a tuto možnost aktivoval. Od pondělí 20.2.2023 budou mít všichni naši strávníci možnost používat jakýkoli identifikační prostředek k odběru oběda, jen je nutné přijít k nám do jídelny za paní Krahulíkovou, která další identifikátor přiřadí v systému ke jménu strávníka.  

  

Přejeme Vám i Vašim dětem hezký zbytek prázdnin. 

S pozdravem

Jiří Bílek
ředitel školní jídelny 
Dolní Břežany
Na Vršku 290,252 41
tel: +420 605 254 104
email:bilek@skolabrezany.cz

Starší aktuality