Hledáme pomocnou kuchařku/kuchaře

 

Školní jídelna Dolní Břežany hledá pracovní sílu!

Pomocná kuchařka / pomocný kuchař je k dispozici kuchaři/kuchařce a provádí běžné pomocné práce, např. krájení surovin, obalování, smažení, obsluha myčky, výdej jídel, běžný provozní úklid apod.

Nabízíme moderně vybavené pracoviště, příjemný tým, 25 dní dovolené, možnost parkování zdarma v krytém parkovacím domě hned vedle jídelny, benefitní kartu.

Dolní Břežany jsou moderní obec se skvělou vybaveností a také s velmi dobrým dopravním spojením s Prahou autobusy č. 331 a 333 (Kačerov metro C) a autobusem č. 341 (Modřany a dále pak tramvajová linka č. 17 směrem z/do centra). Autobusová zastávka je v bezprostřední blízkosti jídelny.

Máte-li zájem o tuto práci nebo máte zatím jen dotazy, kontaktujte, prosím, přímo ředitele školní jídelny, pana Jiřího Bílka, tel. 605 254 104.

Starší aktuality

Úpravy stravného od 1.9.2022

chtěli bychom Vás informovat, že vzhledem k neustálému zdražování, masa, zeleniny a potravin všeobecně jsme nuceni upravil finanční limity na nákup potravin.

Více »

Obnova přihlašovacích údajů

Vážení rodiče,  z důvodu systémové chyby v objednávkovém formuláři školní jídelny, Vás žádáme o obnovu přihlašovacích údajů. Při objednávání obědů přes internet, prosím o tento postup: Vymazat

Více »
Výdej obědů

Výdej obědů od 25.-28.1.2022

Vážení rodiče, od zítřka, úterý 25.1.2022 a to až do pátku 28.1.2022 je škola a to z důvodu nákazy COVID 19 bohužel zavřena. Školní jídelna, tak

Více »