Nově uvádíme salátový bar

Vážení naši strávníci,

od pondělí 4.5.2026 zahajujeme provoz salátového baru ve školní jídelně.

Základní informace k provozu:

  • Salát si může odebrat pouze strávník, který má na daný den objednaný oběd.
  • Strávník si nejprve vyzvedne oběd, odloží tác ke stolu a poté si může jít nabrat salát.
  • Salát se podává do misky (1 strávník = 1 miska). V jedné misce je možné kombinovat různé druhy salátů a dalších příloh.
  • Saláty se mohou nabírat výhradně náčiním k tomu určeným.
  • Prosíme vykonávající dozor v jídelně, aby vždy jeden z přítomných zajišťoval dohled přímo u salátového baru. 
  • Saláty není možné odnášet ze školní jídelny ani je odebírat do vlastních nádob.

Děkujeme za spolupráci a podporu při zajištění hladkého průběhu provozu. Věříme, že salátový bar přispěje ke zdravějším stravovacím návykům a zpříjemní stravování ve školní jídelně pro všechny.

S pozdravem

Jiří Bílek

Ředitel školní jídelny

Starší aktuality