Vážení naši strávníci,
od pondělí 4.5.2026 zahajujeme provoz salátového baru ve školní jídelně.
Základní informace k provozu:
- Salát si může odebrat pouze strávník, který má na daný den objednaný oběd.
- Strávník si nejprve vyzvedne oběd, odloží tác ke stolu a poté si může jít nabrat salát.
- Salát se podává do misky (1 strávník = 1 miska). V jedné misce je možné kombinovat různé druhy salátů a dalších příloh.
- Saláty se mohou nabírat výhradně náčiním k tomu určeným.
- Prosíme vykonávající dozor v jídelně, aby vždy jeden z přítomných zajišťoval dohled přímo u salátového baru.
- Saláty není možné odnášet ze školní jídelny ani je odebírat do vlastních nádob.
Děkujeme za spolupráci a podporu při zajištění hladkého průběhu provozu. Věříme, že salátový bar přispěje ke zdravějším stravovacím návykům a zpříjemní stravování ve školní jídelně pro všechny.
S pozdravem
Jiří Bílek
Ředitel školní jídelny




