Školní Jídelna Dolní Břežany

Přihláška ke stravování ve školní jídelně

Vážení rodiče,

Školní jídelna funguje pro žáky od čtvrtka  2. 9. 2021. Aby mohlo Vaše dítě chodit na obědy do naší školní jídelny, potřebuje si vyzvednout čip (záloha 100 Kč), vyplnit přihlášku, zaplatit stravné a objednat obědy.

Rodiče prvňáčků mohou své děti přihlásit do jídelny ve středu 1. 9. 2021 ránov době, kdy budou na své děti čekat (cca 8:30 – 9:00 v sálech nové budovy. Zde odevzdáte vyplněnou přihlášku ke stravování, obdržíte pro své dítě čip (záloha 100 Kč), popř. kartu ISIC (pokud jste si objednali), přihlašovací údaje do stravovacího systému a informace potřebné k zaplacení stravného (číslo účtu, variabilní symbol Vašeho dítěte). Protože obědy nelze přes systém objednávat bez dostatečného kreditu (a bezhotovostní platba se na účtu neobjeví ihned), budete zde moci také objednat obědy na první školní týden. Je však třeba co nejrychleji vložit dostatečnou částku na účet Vašeho dítěte, abyste mohli od dalšího týdne již v klidu objednávat běžně přes stravovací systém a volit pro své dítě oběd č. 1 či 2 (vše uvedeno na našich webových stránkách, www.sjdb.cz )

Ostatní nově příchozí žáci se mohou do jídelny přihlásit také ve středu 1. září 2021, ale PO VYUČOVÁNÍ, tedy cca v  9:45 přímo u vedoucí provozu školní jídelny, paní Krahulíkové (okénko v jídelně, vpravo od výdeje, zvoňte na 819). Budou potřebovat 100,- Kč jako zálohu na čip, vyplněnou přihlášku ke stravování zcela výjimečně hotovost (např. 100,- Kč) pro vložení na účet žáka, aby bylo možno ihned objednat obědy. Bez dostatečného kreditu na účtu žáka obědy objednávat nelze a bezhotovostní platba, kterou budete nadále pro placení obědů používat, by se na účtu neobjevila ihned. Od vedoucí školní jídelny žák obdrží nejen čip, ale také přihlašovací údaje do stravovacího systému a informace potřebné k zaplacení stravného (číslo účtu, variabilní symbol Vašeho dítěte). Dále už si bude Vaše dítě objednávat obědy běžně přes systém a volit si oběd č. 1 či 2 (oranžové tlačítko OBJEDNÁVKA OBĚDŮ na našich webových stránkách www.sjdb.cz, nebo na dotykové obrazovce přímo v jídelně).

Další důležité informace (ceny stravného, odhlašování obědů, vyzvedávání obědů v případě nemoci apod.) naleznete zde.

Případné dotazy Vám ráda zodpoví vedoucí provozu školní jídelny:

Renata Krahulíková

  • tel: 220 990 819

e-mail: krahulikovar@skolabrezany.cz

S pozdravem

Jiří Bílek

Starší aktuality